top of page

Hizmetlerimiz

Medya ve Eğlence Hukuku 

Hizmetlerimizi eğlence sektöründeki tüm aktörlere sunuyoruz. Fikir ve Sanat Eserleri yaratan eser sahiplerinin, bu eserleri icra eden veya yorumlayan icracıların, yapımcıların, radyo, televizyon veya dijital platformlarda çalışan kişilerin ürünlerinin manevi haklarını tesis etmek ve korumak konusunda uzmanız. Deneyimimiz ve tavsiyelerimiz, TV, film, radyo, dijital ve sosyal medya, müzik, teknolojiler ve medya ve eğlenceyle ilişkili platformlar da dahil olmak üzere tüm medya ve eğlence yelpazesini kapsamaktadır.

 

Ekibimiz, sözleşmelerin hazırlanması ve gözden geçirilmesi, anlaşmaların sonuçlandırılması, medyayla ilgili konularda Fikir ve Sanat Eserleri Kanununa uyum konusunda danışmanlık yapmak da dahil olmak üzere çeşitli alanlarda faaliyet göstermektedir. Yelpazemiz yayın/yapım sözleşmelerini, film hakları sözleşmelerini, şarkı yazarı sözleşmelerini, sanatçı sözleşmelerini, dijital pazarlama sözleşmelerini, dağıtım sözleşmelerini, kayıt sözleşmelerini ve daha fazlasını içerir.

Medya ve eğlence faaliyetlerimiz, bu alanda son derece yetenekli uzmanlar olan ve müvekkillerimize hem yerel hem de uluslararası alanda en yüksek kalitede danışmanlık, inceleme ve dava hizmetleri sunan Şeniz Uluköklü ve Murat Tayyar tarafından yönetilmektedir.

iStock-1698199622.jpg
bottom of page